autogazwarszawa.pl

Pod tym adresem internetowym (autogazwarszawa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Generyczne domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę nazwy dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wynajdziemy zapewne pasujący adres, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Po prostu napisz do nas!


3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak tworzycie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w ten sposób znajdziemy kwestie, które zaciekawią przyszłych odbiorców. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: piszemy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach zdjęcia?

Korzystamy ilustracje z największych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać naszej firmie swoje ilustracje, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w wykonanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi przygotowaną przez nas stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przesłanie wszelkich uwag. Gratis naniesiemy zmiany serwis.


8. Dla kogo skierowana jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują pomocy w internecie, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zasugerować inny adres swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to sprawnie wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie treści na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, wyślij zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!